Kategoria  juniorka   K0     W klubie od 2012r.   Licencja P.Z.KOL. – LOD

2020

PP Wałbrzych m6

PP Boguszów Gorce m6

MP szos Kazimierza Wielka m14

MP Mrągowo M4

MP sztafeta m7

P Czech Zadow m21

Orawka 🥈

PP Warszawa Kazura m 4

Puchar Mazowsza Jabłonna m4

Mistrzostwa Polski Szczekociny CX M4

2019.   48 startów

PP  MtbCXWloszczakowice

PP MtbCX Toruń m4

PP MtbCX Złotów M2 🥈

Gorzów Wielkopolski M3 🥉

PP MtbCX Gosciecin Bryksy m4

Kędzierzyn Koźle M2 🥈

PP MtbCX Laskowice Pomorskie M2🥈

PP MtbCX Kartuzy M2🥈

Maraton Niepodległościowy m1 🥇

Szczekociny CX M2🥈

PP MtbCX Mikołów 🥈

Cx Hucisko kl B m🥈

PP MtbCX Białystok M1🥇

Bike Maraton generalna m2🥈

Bike Maraton Sobótka m2🥈

Puchar Słowacji CX UCI C2 m23

Mistrzostwa Polski dwójki na czas  Godziesze Wielkie  m6

BM Świeradów Zdrój M1🥇

Klasyfikacja generalna PP m5

PP Boguszów Gorce m5

Mistrzostwa Polski MTB Gdynia m🥇🏆

PP Głuchołazy m 4

Bike Maraton Karpacz M2🥈

Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski m16

Mistrzostwa Polski MTB XCE Sławno m2🥈🏆

Bike Maraton Obiszów M2🥈

Mistrzostwa Polski MTB XCO Mrągowo sztafety 10 miejsce

Mistrzostwa Polski MTB XCO Mrągowo M5

Bike Maraton Szklarska Poręba M1🥇🏆

BA generalka m1🥇

BA etap 4 m1🥇

BA etap 3 m1🥇

BA etap 2 m1🥇

BA etap 1 m1🥇

Solid MTB Przyłęk M2🥈

Puchar Czech Bedrichov UCI C1 m13

PP Lublin m7

BM Jelenia Góra m 1🥇

PP Jelenia Góra m11

Puchar Świata NMNM Czechy m42

Pieczyska Maraton 1🥇

Pieczyska Malik 1🥇

Puchar Czech m8

PP Wałbrzych m5

PP Żukowo m4

BM Zdzieszowice M2🥈 Classic K1

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Spóle M1 🥇

Puchar Słowacji Turcianskie Teplice MTB XCO UCI C1 m9

1 PP MTB XCO Białystok m-4

Solid MTB Krzywiń M1🥇

Wodzisław Śląski XC m4

2018r .      6 PP.  licencja 13 .razem 35

IX Maraton Niepodległościowy Wieruszów m1🥇

Łagiewniki Mistrzostwa Wojewodztwa Lodzkiego w MTB m1🥇

Klasyfikacja Generalna BM m1🥇

Bike Maraton Sobótka m 2🥈

PP Klasyfika Generalna m4

PP Boguszów Gorce m 3🥉

Bike Maraton Jelenia Góra m2🥈

PP  Mtb XCO Jelenia Góra m5

PSzS     Rabka Zdroj Kasyfikacja  Generalna m2🥈

PSzS Rabka Zdrój m2🥈

Lubawka m1🥇

Bike  Maraton Wałbrzych m2🥈

PP MTB XCO GŁUCHOŁAZY m4

Jaworzyna Śląska m1🥇

Bike  Maraton Wisła mini m1🥇

OOM WISLA m4

MMM Pieczyska m2🥈

Bike Maraton Obiszow m2🥈

MP Mrągowo 3m🥉

MP Mrągowo Sztafeta 3m🥉

Bike Maraton -Szklarska Poręba – MINI  ULTRA  m.1🥇

Bike Adventure – 4 etapy  FUN miejsce  🥇  OPEN Kobiety  miejsce 3🥉

Brzeziny  MWL MTB Mini m-1🥇

PSzS Tuchów -m1🥇

PP EOOM WAŁBRZYCH- m8

Polkowice Mini -m2🥈

PSzS EOOM – Spytkowice -m2🥈
Bike Maraton – Zdzieszowice – MINI m.2🥈
PSzS Chochołów – m1🥇
Bike Maraton – Polanica Zdr.- MINI m.2🥈
PP EOOM-LUBLIN- m.2🥈
15.04.18 Białystok PP EOOM    m3🥉

08.04.18 Tarnogóra EOOM       m4

17.03.2018   Rusiec m1🥇

2017r            25 startów 

Maraton Niepodległościowy Wieruszów 11.11.2017 m3

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w MTB Łagiewniki  05.11.2017 m2

Bike Maraton 2017 –Świeradów-Zdrój – m.  OPEN – m.1 / Klasyfikacja Generalna – m.2

VI Ogólnopolski Wyścig CykloOpawy XC  PP MTB XCO – Głuchołazy – m.4

Bike Maraton 2017 – Kielce – m.2  OPEN – m.2

Górale Na Start  PP MTB XCO – Boguszów Gorce – m.7

Bike Maraton 2017 – Wałbrzych – m.2  OPEN – m.2

Puchar Burmistrza Rabki Zdrój – MMM – m.3

XIII Grand Prix MTB Solidarności – Jaworzyna Śląska -m.3

Bike Maraton 2017 – Obiszów – m.2

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży MTB XCO – m.9

Mistrzostwa Polski MTB XCO Warszawa – m.3

Bike Maraton 2017 – Szklarska Poręba – m.3

BIKE ADVENTURE – FUN  m.1

Bike Maraton – Ludwikowice Kłodzkie – m.2

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego W Maratonie MTB Brzeziny – m.2 WICEMISTRZYNI

VI Puchar Burmistrza Białej w Kolarstwie Górskim PP MTB XCO – m.17

Bike Maraton 2017 – Jelenia Góra – m.3

Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race XCO – m.11

Puchar Szlaku Solnego Spytkowice EOOM – m.6

Bike Maraton 2017 – Wisła – m.3

Puchar Polski MTBXCO Wałbrzych EOOM – m.12

Puchar Polski MTBXCO Lublin – m.5

Bike Maraton -Zdzieszowice- MINI   m.3 OPEN 3

Puchar Polski MTBXCO Białystok – m.11

2016r          23 starty

VII NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2016 – m.4

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików MTB – m.4

Bike Maraton Świeradów Zdrój – FINAŁ – Mini  m.3/10

Bike Maraton Ludwikowice Kłodzkie – Mini  m.5/11

Bike Maraton Jelenia Góra – Mini  m.4/17

Jelenia Góra Trophy   m.6

Puchar Polski MTB XCO – Głuchołazy  m.15

Bike Maraton Obiszów – Mini  m.4/8

Puchar Polski MTB XCO – Boguszów Gorce  m.10/17

MISTRZOSTWA POLSKI MTB XCO 2016 – GIELNIÓW   m.9

Puchar Polski MTB XCO – Skomielna Biała  m.6/18

II Memoriał im.Marka Malika MTB XCO Pieczyska 2016′ –  m.2

Puchar Polski MTB XCO – Wałbrzych   m.9/19

Puchar Polski MTB XCO – Tuchów  m. 9/15

MTB PFKA CUP 2016 w Dusznikach Zdrój  m.3

VI Braliński Cross Rowerowy im. Jana Lissowskiego   m.3

Bike Maraton Zdzieszowice – Mini   m.5/13

V Puchar Burmistrza Białej w Kolarstwie Górskim -PPXCO- Biała Prudnicka  m.10

Bike Maraton Polanica Zdrój – Mini   m.5/9

Puchar Polski MTB XCO – Białystok  m.5

Bike Maraton Miękinia – Mini  m.5/18

Puchar Prezydenta Zielonej Góry – MTB   m.7

XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski Ślężański Mnich   m.27/54

2015r                  20 startów 

VI NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2015 -miejsce 2

MMM  Głaz 2015′-miejsce 3

MTB Bike Maraton Świeradów  Zdr.-Mini miejsce 1

MTB HUROM CUP XC Mroczków Duży – miejsce 2   FINAŁ  2 miejsce

G.P MTB XC Kudowy Zdroju o Puchar Burmistrza Miasta-miejsce 3

41 OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI O MEMORIAŁ HENRYKA ŁASAKA -MMM-miejsce 10 

MTB Bike Maraton Bielawa – Mini miejsce 2

Mistrzostwa Polski MTB XCO  Sławno – miejsce  8/17

Puchar Polski XCO-#4 Skomielna Biała-miejsce 6

MTB Bike Maraton  Jelenia Góra-Mini miejsce 3

Puchar Polski XCO-#3 Jelenia Góra  miejsce 10  

MTB Bike Maraton Wisła-Mini miejsce 2

V Braliński Cross Rowerowy-miejsce 1

MTB Bike Maraton Wałbrzych-Mini 5

MTB Bike Maraton Zdzieszowice-Mini miejsce 5

MTB HUROM CUP XC  Tomaszów Maz. -miejsce 2

MTB Bike Maraton Miękinia-Mini miejsce 6

I eliminacja Mistrzostw Polski Kryterium-Dzierżoniów  miejsce 54

MTB HUROM CUP XC ŁAGIEWNIKI – KAPLICZKI -miejsce 1

MTB HUROM CUP XC Góra Kamieńska-miejsce 1 miejsce OPEN 1

2014r        19 startów 

V NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB -MINI DZIECI miejsce 3 miejsce OPEN 9

MTB Bike Maraton  klasyfikacja generalna Mini KM miejsce 3  / congratulations /

MTB Bike Maraton Świeradów Zdrój-Mini 25km miejsce 2 miejsce OPEN 350

III edycja CykloOpawy XC MTB Głuchołazy- miejsce 2

IV RAJD MTB JASTRZEBI ŁASKICH-miejsce 4

MTB Bike Maraton  Polanica Zdrój- Mini 24km miejsce 2 miejsce OPEN 313

1 Mistrzostwa Szkółek Kolarskich-Obiszów miejsce 6

MTB Bike Maraton Poznań- Mini 33 km miejsce 2 miejsce OPEN 349

Zawody kolarskie na torze o Puchar Prezesa Firmy ULISSE SP.Z O.O -kat.Żak  miejsce 3

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu Młodzików na torze w Łodzi-SCRATCH kat.Żak miejsce 2

III Ogólnopolski Puchar Burmistrza Białej w MTB- kat.Żaczka  miejsce  3

MTB Bike Maraton Myślenice – Mini 19km  miejsce 1  miejsce OPEN 207

IV Braliński Cross Rowerowy-Rocznik 2002-2001  miejsce  2

MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA GMINY I POWIATU-kat.szkoły podstawowe miejsce 1

MTB Bike Maraton Wisła-Mini 22 km miejsce 4 miejsce OPEN 312

V Polkowicki Maraton Rowerowy MTB-wyścig gimnazjum miejsce 3

MTB Bike Maraton Wałbrzych -Mini 21km miejsce 6 miejsce OPEN 61

Merida Mazovia MTB Marathon-Piaseczno-FIT 20km miejsce 2 miejsce OPEN 47

MTB Bike Maraton Zdzieszowice-Mini 25km miejsce 3 miejsce OPEN 378

MTB Bike Maraton Miękinia-Mini 24km miejsce 4 OPEN 540

2013r     2 starty

IV MARATON NIEPODLEGŁOŚCIOWY WIERUSZÓW  kat.mini 8-13 lat    8km  miejsce  12/20

KOLARSKI WYŚCIG PRZEŁAJOWY W WIELUNIU- miejsce 3/5