Zapraszamy na kulturalne spotkania

Cykl: MY I KULTURA

W ramach Kampanii promocyjno–informacyjnej „MY I KULTURA” realizowanej przez Fundację na Rzecz Dzieci i Młodzieży „WIKTORIA” zapraszamy Państwa na cykl spotkań, które są otwarte dla wszystkich chętnych.

OTO KULTURALNY ROZKŁAD JAZDY W RAMACH PROWADZONEJ KAMPANII:

11 października 2012 Chróścin-Wieś. Dom Pomocy Społecznej – godzina 16.00.

ZDJĘCIE Z DOBRYM UJĘCIEM – spotkanie z fotografem Tomaszem Cieślą, który opowie o swojej pasji i odpowie na pytania. Uwaga! Będzie możliwość skorzystania z profesjonalnego sprzętu by zdjęciami opowiedzieć swoją historię.

Równolegle w innej sali odbywać się będzie spotkanie OD SCENARIUSZA DO KINOWEGO BILETU, które poprowadzi dokumentalista filmowy Rafał Przybył. Tutaj także, ale tym razem dzięki filmowemu sprzętowi uczestnicy będą mogli utrwalić swoje krótkometrażowe idee.

14 października 2012. Wieruszów. Artystyczna Kawiarenka przy WDK – godzina 19.30.

KAMERALNE SPOTKANIE PO SPEKTAKLU. Tutaj będzie możliwość spotkania ze znanymi aktorami przy kawie. Jego moderatorami będą dziennikarze Łącznika. Rozmowy o sztuce, ale nie tylko…

16 października 2012. Pieczyska. Szkoła Podstawowa. Godzina 15.15.

WYDOBYĆ Z PNIA GOTOWĄ RZEŹBĘ. Spotkanie i warsztaty z Wacławem Zabłockim, niezwykłym człowiekiem i ludowym artystą. Dzięki kilku dłutkom i kawałkom drewna umie wyczarować niezwykłe postaci. Przy tym można się nasłuchać jego bajań często w dawno zapomnianej gwarze.

23 października 2012. Wieruszów. Wieruszowski Dom Kultury. Godzina 15.00.

PRZYJDŹ, POMALUJ SWÓJ ŚWIAT. Otwarte zajęcia z instruktorem WDK Marcinem Ostrycharzem. Wszyscy chętni będą mogli się dowiedzieć, jak poprowadzić kreskę by ta zaczęła stanowić obraz.

25 października 2012 Wieruszów. Wieruszowski Dom Kultury. Godzina 10.00

DĘCIE Z MUZYCZNYM ZACIĘCIEM – możliwość spotkania z Konradem Grygowskim, utalentowanym muzykiem i przede wszystkim dyrygentem i instruktorem muzycznym specjalizującym się w grze na instrumentach dętych. Zapewniamy muzyczną podróż po całym świecie i… różnych nurtach.

Serdecznie ZAPRASZAMY

Zarząd Fundacji