Nasz sezon startowy praktycznie dobiegł końca.Zakończyły się już dwa główne cykle maratonów w których braliśmy udział: BIKE MARATON i MERIDA MAZOWIA MTB MARATON.

W tym sezonie startowało pięciu zawodników :Jakub Hodyjas,Dominik Zawierta,Wojtek Maciejewski i Robert Zych w MTB oraz Wojtek Walaszek w wyścigach szosowych.

Niewątpliwie największe sukcesy odnieśli nasi najmłodsi koledzy.Jakub przez cały sezon zajmujący czołowe lokaty i nie schodzący z podium dowiózł pierwsze miejsce w generalce do końca sezonu deklasując swoich rywali i zapewniając sobie zwycięstwo już na trzy starty przed finałem rywalizacji.Wystartuje w naszych barwach w przyszłym roku jednocześnie startując w profesjonalnym klubie kolarskim STOBRAWA KLUCZBORK.To wielki sukces tego młodego zawodnika i dobra prognoza na przyszłość.

Wisła (5)

 

 

 

 

 

 

Dominik Zawierta również pokazał dziki pazur na górskich zjazdach stając niejednokrotnie na podium i kończąc sezon na piątej lokacie.Niestety ostatnie awarie na trasach odebrały mu parę punktów spychając z trzeciego miejsca ale taki jest sport trzeba umieć wygrywać ale i przegrywać.

W przyszłym sezonie pojedzie z dużym wsparciem i bagażem doświadczeń co powinno pozwolić mu na zajmowanie najlepszych lokat,na co oczywiście liczymy.

przed startem przeszła burza

przed startem przeszła burza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starsi koledzy startujący w swoich kategoriach już może bez takich spektakularnych wyników ale za to z dużym zaangażowaniem i poprawiając swoje wyniki z każdym startem dają nadzieję że w następnym roku będzie jeszcze lepiej.

IV Kluczborski Maraton Rowerowy o Beczułkę Miodu 9Zdzieszowice Wojtka humor nie opuszczał

dla mnie pierwsze spotkanie z górami zrobiło niesamowite wrażenie-same plusy

dla mnie pierwsze spotkanie z górami zrobiło niesamowite wrażenie-same plusy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja generalna 2013’w swoich kategoriach:

Dystans Mega Bike Mataton kategoria M0

 Jakub Hodyjas 1 miejsce

 Dominik Zawierta 5  miejsce

Dystans Mega kategoria M4

 Wojciech Maciejewski 82  miejsce

Merida Mazowia MTB Marathon

Dystans FIT kategoria M4

 Robert Zych 22  miejsce

Rok kolarski kończymy z dużymi zmianami.Pozyskaliśmy sponsora tytularnego,firma MC SPORT z Łodzi,dystrybutor marki ASHIMA,a co za tym idzie zmiana nazwy teamu na TSR ASHIMA WIERUSZÓW.Powędrowaliśmy też do naszego klubu sportowego WKS PROSNA i to przy nim będziemy teraz działać,czy wyjdzie nam to na zdrowie? Taką mamy nadzieję.

Przybyło nam nowych członków w drużynie i już teraz możemy powiedzieć że w przyszłym roku startujących będzie znacznie więcej (bardzo znacznie ).