Cztery dni górskiej jazdy 

W dniach 13-16 sierpnia odbyła się etapówka BIKE ADVENTURE 2015′

Cztery dni ścigania z przygodami na trasie dały w kość naszym zawodnikom ale też sprawiły dużą satysfakcję startującym.

Efektem tych czterech dni jest zajęcie drugiego miejsca w klasyfikacji drużynowej na dystansie FUN. Wyróżnić tutaj trzeba Włodka Zawadzkiego który w kat.M5 zajmował kolejno dwa pierwsze miejsca i dwa razy drugie miejsce co w sumie dało mu w klasyfikacji końcowej  pierwsze miejsce i najwięcej punktów zdobytych dla drużyny.

Bardzo dobrze pojechali Jarosław Maciejewski -3 miejsce w finale (18 OPEN) oraz Michał Cierpik również trzeci w klasyfikacji generalnej (11 OPEN).

Znakomicie spisali się również nasi młodzi zawodnicy którzy na każdym etapie mieścili się w pierwszej trzydziestce  OPEN.Najlepiej spisał się Jakub Hodyjas który w M1 zajął 2m. a w OPEN FUN miejsce 9.Trzecie miejsce przypadło Piotrkowi Mokrzyckiemu -20 OPEN a czwarte zajął Dominik Zawierta -29 OPEN .

W parach MIX wystartowali Edyta i Tomasz Zawierta ,swoje zmagania z górami zakończyli na znakomitym trzecim miejscu.

To była naprawdę wspaniała przygoda na świetnie przygotowanych przez organizatora trasach,zgrana grupa ludzi wspierających się wspólnie na i po  każdym etapie,bywały chwile niebezpieczne i komiczne,był upał i był deszcz.Jesteśmy zadowoleni z wyników i chociaż nie obyło się bez wypadku i strat: pęknięta rama karbonowa,urwane siodełko,zgubiony licznik,pokrzywione koło itp. to już wiemy że w roku 2016 powalczymy o pierwsze miejsce w drużynówce BIKE ADVENTURE.