Możemy być dumni, że mieliśmy jako klub i Polska?? swoich reprezentantów w ubiegłą niedzielę na Mistrzostwach Świata CX w belgijskim Ostend ??

Swój start równo o godzinie 13.35 w kategorii U23 mlodzieżowiec Patrycja Zawierta i Magdalena Zawierta będą wspominać długo. A drogę?, którą musiały pokonać żeby móc stanąć na linii startu pewnie jeszcze dłużej .

Nie każdy mógł i miał takie możliwości by tam w tym miejscu si znaleźć. Droga do reprezentacji nie jest taka łatwa i oczywista . Treningi i starty w warunkach jakich muszą stawić czoła większości z nas nie napawają do wyjścia na rower. Deszcz, śnieg, wiatr, niska temperatura w tym okresie jesienno-zimowym nie jest łaskawa dla zawodników. Nic nie przychodzi łatwo wyniki też. Czy te zdobyte wysokie w kraju czy te ,,dalsze” na arenie międzynarodowej .Możliwości wyjazdowe też są inne w tej odmianie kolarstwa. Słabe wsparcie PZKol skutkuje finansowaniem zawodnika przez klub lub inne podmioty wspierające. Ale mimo tego wszystkiego dziękujemy? pieknie dziewczynom za emocje, walkę za to, że możemy się poszczycić Wami, że godnie reprezentujecie nasz klub i jestescie naszym motorem do rozwoju.

Szczególnie podziękowania dla ABUS Polskaprzemekgierczak.pl UCI Cyclo-cross World Championship 2021 Ostend Polski Związek Kolarski#WIŚNIEWSKIWieruszowski Klub KolarskiABUS PolskaMEBLINE.pl – nowoczesne meblePensjonat RAAD na UroczyskuMalik DevelopmentLano Meble – Łóżka i materace dla dzieciNODONNew EleganceP.H.U “Wędlinka” Wieruszów-WrocławArt-Met WieruszówFloor Master CŁAPANATALIline Siłownia i FitnessGmina WieruszówSerwis Opon Krystian CiarkowskiMarkbike rowery WieruszówRejonowy Bank Spółdzielczy w LututowieOkręgowy Związek Kolarski w Łodzi