W sobotę 10 kwietnia 2021r. odbył się pierwszy Puchar Polski w Krynicy Zdrój. Na zawody przyjechaliśmy z dziesięcioma zawodnikami, gotowymi pokazać się jak z najlepszej strony .

Objazd trasy pokazał, że będzie się sporo działo (dwa defekty).

Ale to nic po regeneracji i wypoczynku ruszamy w sobotę już o 9³⁰ na pierwszy nasz start czyli młodzika. Szymon Gaj po dwóch przejechanych rundach zajmuje 39 miejsce. Dłuższa przerwa dla nas na przygotowanie do startu juniora młodszego, który o 12³⁰ ma swój wyścig. I tu na linii startu mamy 4 zawodników. Nie pomyślne losowanie i chłopaki zamykają stawkę. Do przejechania 3 rundy. Najlepiej spisują się Bartek Sułot i Michał Froń kończąc zawody kolejno na 31 i 39 miejscu. Wojtek Puzio i Dawid Szczerbuk dają z siebie też maxa i zajmują kolejno 60 i 61 miejsce. Zaznaczyć trzeba, że to młody narybek klubu i to ich pierwsze starty w naszych barwach.

Tuż po nich o 13⁴⁵ to start elity kobiet i orliczek i tu do boju ruszają dziewczyny na 5 rund. Rozstawienie na starcie też nie ułatwia roboty i tak po ciężkim wyścigu Patrycja Zawierta zajmuje 3 miejsce w orliczkach a 7m w elicie, Magdalena Zawierta 5m w orliczkach i 10m w elicie.

15⁴⁵ to już ostatni start elity orlika i juniora. Do przejechania juniorzy mają 5 okrążeń. I najlepiej w wyscigu spisuje się Karol Lisowski zajmujac 16 miejsce, to też świeża krew naszego zespołu. Mały niedosyt zawodnika, który nie uszczegł się błędu na ostatnim okrążeniu co kosztowało go defekt koła i utratę wypracowanej pozycji. Michal Malarz zajmuje 27 miejsce. Elita do przejechania miała 6 okrążeń I tu nasz orlik Piotr Pytel zajmuje 27m a 45 m w elicie. Dziękujemy za emocje i walkę zawodnikom. Obsłudze za dopilnowanie sprzętu i zawodników. Wyjazd współfinansowany przez Gminę Wieruszów w ramach projektu ” Z rowerem na szczyt”

#Wisniewskihttp://viridisfeeds.com/ABUS PolskaMEBLINE.pl – nowoczesne meblePensjonat RAAD na UroczyskuHurtownia Wędlinka PHU Gajewski AleksanderMalik DevelopmentLano Meble – Łóżka i materace dla dzieciNODONNew EleganceArt-Met WieruszówFloor Master CŁAPANATALIline Siłownia i FitnessGmina WieruszówGmina GalewiceSerwis Opon Krystian CiarkowskiMarkbike rowery WieruszówRejonowy Bank Spółdzielczy w LututowieOkręgowy Związek Kolarski w Łodzi#MechanikPojazdowyTomcioTrała@? @devilonbike