Niedziela 20.06.2022 Puchar Polski MTB XCO C2
Sobota tradycyjnie zapoznanie z trasą, objazd, kilka rund, szukanie najlepszej ścieżki do zjazdu. Regeneracja no i niedziela dzień startu. Temperatura ponad 30⁰ 🔥 Na starcie jako pierwsze nasze orliczki o 11⁴⁵ Magda i Patrycja. Do pokonania 6 rund oj ciężko (bardzo).Ostatecznie zajmują Patrycja Zawierta 5 miejsce💐 a Magdalena Zawierta 6 miejsce💐
13³⁰ to start Elity Mężczyzn 8 okrążeń.
Na starcie Stanisław Nowak wśród nich.
Po gwizdku ostry start jak to elita no i pełen gaz do pierwszej technicznej przeszkody ( zjazd z harcówki) tłumany kurzu, jazda na pamięć no i pierwsze kraksy. Na nieszczęście Staszek trafia na to, nie udaje się tego ominąć nie wychodzi z tego cało lecz zbiera się do dalszej jazdy, próbuje walczyć. Obrażenia nie umożliwiają mu kontynulowania kolejnego okrążenia niestety Dnf. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Staszek ✊ bo już za dwa tygodnie rywalizacja w etapówce Bike Adventure cztery dni scigania po górach Izerach i Karkonoszach.
Dziękujemy Wam za podjęta walkę.
Wyjazd współfinansowany ze środków Gminy Wieruszów w ramach projektu Ćwicz i spełniaj marzenia oraz dzięki naszym sponsorom.
📸 Bartosz Bober