Od piątku zaczęliśmy zawody z rangą Mistrzostw Polski w Short Track czyli Mtb XCC , krótka pętla wyznaczona przez organizatora, na której zawodnicy ścigają się co najmniej ok 20 minut. W Elicie Kobiet wystawiliśmy Magdalene Zawierta, która po mocnej walce do samego końca plasuje się na dziewiątym miejscu👏. W Elicie Mężczyzn startuje Stanisław Nowak, który po bardzo dobrym starcie i utrzymywaniu się na piątej pozycji doznaje urazu kolana i ostatecznie kończy na 11 miejscu( była moc🔥) Brawo dla was!
Sobota to start młodzików w Strykowie na Mistrzostwach Makroregionu ze startu wspólnego na szosie.
Reprezentowało nasz klub dwóch młodzików Julek Paszkiewicz i Aleksandra Szukała
Julek zajmuje bardzo dobre 12m 👋
Aleksandra Szukała po zbyt agresywnym wejściu w zakręt wypada z trasy a uraz doznany podczas upadku nie pozwala jej na dogonienie grupy😥
Niedziela to start w Boguszowie Gorce w wyścigu głównym o medale Mistrzostw Polski w MTB XCO 🇵🇱
Na początku startują juniorzy młodsi w wyścigu towarzyszącym o godzinie 10⁰⁰ Najlepiej poszło w tym dniu Wojtkowi Puzio 52m, Tomasz Dębiak po raz pierwszy startuje w tej odmianie kolarstwa i radzi sobie nieźle zajmując 59 lokatę, Dawid Łysek przyjeżdża 60
To najbardziej liczna grupa startująca.
O 13³⁰ na starcie Elita Kobiet i U23 a wśród nich nasze Orliczki Patrycja i Magdalena Zawierta i tu już walka o medale Mistrzostw Polski . Tym razem dziewczyny po zaciętej walce przywożą kolejno 4 i 5💐 miejsce i cenne punkty zaliczane do Systemu Sportu Młodzieżowego.
15 ³⁰ to start Elity Mężczyzn a w nim Stanisław Nowak wśród najmocniejszych w tym roku mężczyzn Staszek zajmuje 10 lokatę 🔥
Dziękujemy tym co kibicowali naszym zawodnikom i tym co przyjechali by ich wspierać bo to jest miłe !
Dziękujemy zawodnikom😍
Dziękujemy rodzicom
Dziękujemy za wsparcie wyjazdu Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi
Naszym sponsorom
#Wisniewski
#MechanikPojazdowyTomcioTrała
ProCreative
📸Bober Bartosz