W sobotę gościliśmy na kolejnej edycji Bike Maraton w Bardo. Odbył się tam kolejny maraton i zostały też rozegrane Mistrzostwa Polski na dystansie Giga który liczył 88km i 2500m przewyższenia. Na linii startu stanęło trzech zawodników z naszego klubu Patrycja Magda Staszek. Cel jaki został założony to szczęśliwie ukończyć wyścig i powalczyć o jak najlepsze lokaty. Nie stety to nie był szczęśliwy dzień. Po przejechaniu ok 30km Magda musiała się wycofać z wyścigu, organizm nie chciał współpracować- ogromna szkoda. Patrycja natomiast rozcina oponę i mimo zabiegów z próbą naprawy jej i pogonią za rywalkami postanawia zejść z trasy po 65km.
Staszek natomiast jedzie tempem spokojnym, które go nie zadawala lecz postanawia ukończyć wyścig i plasuje się na 19m w Elicie. Młodsza cześć ekipy startuje na dystansie Classic który liczy 34 km i w kategorii młodzików najlepiej poradziła sobie Aleksandra Szukała zajmując drugie miejsce 🥈💐a tuż za nią na czwartym miejscu dojeżdża Martyna Gielniak. Juljan Paszkiewicz zajmuje dobre 9 miejsce.
Wśród juniorów młodszych Tomasz Dębiak zajmuje 7m💪 a Wojciech Puzio 12m.
Na dystansie Fan 16 km startuje Jakub Cichecki i melduje się na 22 pozycji.
W kategorii Master kobiety na dystansie Classic startowała Joanna Wiśniewska i zajęła bardzo dobre 5 miejsce💐
Dziękujemy zawodnikom za starty i wszystkim osobom, które wspierają nas w tym co robimy.
📸 Bike Maraton
📸 Kasia Rokosz
Start współfinansowany ze środków Gminy Wieruszów w ramach projektu,,Ćwicz i spełniaj marzenia” jak i dzięki naszym sponsorom. Dziękujemy