Bardzo dobre dwa dni rywalizacji.
Zaczynamy od niedzieli!!!!!
Właśnie tego dnia udaliśmy się do Turawy na Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym. Rozgrywane również w tym dniu zostały Mistrzostwa Polski🇵🇱 Krajowego Zrzeszenia LZS w Kolarstwie Przełajowym dla kategorii junior i młodzieżowiec.
I właśnie miło nam jest ogłosić, że w kategorii młodzieżowej
U23 Magdalena Zawierta zdobywa koszulkę i tytuł Mistrza Polski🏆🇵🇱
BRAWO BRAWO💐💐💐💐💐💐💐💐
Wyścig został poprowadzony przez organizatora po lesie przy Zajeździe ,,Jowisz” ale też i po plaży Jeziora Dużego- oj dużo piachu🏃🚴 piachu. Jako pierwsze wystartowały nasze młodziczki, gdzie po ukończeniu dwóch rund na metę wjeżdżają 17 Aleksandra Szukała a Martyna Gielniak 25 brawo dziewczyny.
Następny nasz start to wyścig Elity Kobiet, gdzie w kategorii U23 zwycięża Magda🥇🏆😍
Godzinę po niej startuje elita Mężczyzn, gdzie bardzo dobry wyścig jedzie Stanisław Nowak zajmując 3m🏆💪
Piątek 11.Xl to Niepodległościowy Maraton MTB Wieruszów i tu też nasi zawodnicy zajmują bardzo dobre lokaty
Na dystansie Mega Stanisław Nowak zdobywa wszystko -pierwszy Open- pierwszy w kategorii i pierwszy w kategorii LZS🥇🏆🥇🏆🥇🏆
Maria Matuszek 1miejsce🥇 szkółka Galewice Julia Głowacz 🥉 szkółka Galewice
Kamil Wyder 1 miejsce 🥇 szkółka Pieczyska Hubert Kazuś 4 miejsce szkółka Pieczyska Bartek Skupien 5 miejsce szkółka Pieczyska Szymon Dominiczak 6 miejsce szkółka Galewice
Krystian Głowacz 7 miejsce szkółka Galewice Adam Lisiecki m11 szkółka Pieczyska Kiril Zhvanko m13 szkółka Pieczyska Wiktor Lisiecki m14 szkółka Pieczyska
Bartek Skupień w niedzielę rywalizował w Łagiewnikach Łódzkich, gdzie zajął bardzo dobre 7 miejsce💪
To były bardzo udane dni dla zawodników jak i klubu . Gratulujemy wyników i życzymy wytrwałości.