Kategoria  Orliczka   K1     W klubie od 2012r.   Licencja P.Z.KOL.

2021 Orliczka

Puchar Słowacji C2 m7 Dohnany

Mistrzostwa Polski Maratonie Srebrna Góra m4

Głuchołazy Maraton Mega  m2🥈

PP Głuchołazy m4

Mp Górskie Szosowe Łukowica m7

Wisniowiec Rybnik  m3🥉

Mistrzostwa Polski Boguszów Gorce  m2🥈

Maraton Spóle  m3🥉

PP Warszawa m4 orlik elita8

Bike Adventure

etap 1 m1🥇

etap 2 m1🥇

etap 3 m2🥈

etap 4 m1🥇

Klasyfikacja generalna m1 OPEN i kat

PP  Wałbrzych  m3🥉

PP Jastrzębie Zdrój m3🥉

PP Białystok m3🥉

Puchar Mazowsza  m3?orlik elita9

PŚ NMNM Czechy  m63

PP XCO Krynica Zdrój  m3🥉 orlik 7elita

Mistrzostwa Świata CX Belgia m34

24.01 Mistrzostwa Polski CX Włoszakowice m4

2020

Turawa CX m ?

Kędzierzyn Koźle cx m4

Hucisko CX 1/7?

Koziegłowy cx M1/7?

Mistrzostwa Europy m21

Mistrzostwa Świata Leogang m15

NMNM Czechy Puchar Świata  m11

PP Wałbrzych M3??

PP Boguszów Gorce m4

P Czech Brno m8

MP Kazimierza Wielka m13

MP Mrągowo M1 ??

MP Mrągowo sztafeta m7

P Czech Zadow m10

Orawka ??

PP Warszawa Kazura m 2??

Puchar Mazowsza Jabłonna M2??

Mistrzostwa Polski Szczekociny CX M1 ?

2019.     49 startów

PP MtbCX Wloszczakowice

PP Toruń M1 ?

PP MtbCX Złotów M1 ?

Gorzów Wielkopolski M2 ?

PP MtbCX Gosciecin Bryksy UCI C2 M3?

Kędzierzyn Koźle M1 ?

PP MtbCX Laskowice Pomorskie M1?

PP MtbCX Kartuzy M1 ?

SP CX Koziegłowy M1 ?

Szczekociny CX M1 ?

PP MtbCX Mikołów m?

Cx Hucisko kl B m ?

PP MtbCX Białystok M2?

Bike Maraton generalna M1?

Bike Maraton Sobótka na?

Puchar Słowacji CX UCI C2 m14

Mistrzostwa Polski dwójki czasówka Godziesze Wielkie m6

Puchar Słowacji CX Poprad UCI C1 m11

BM Świeradów Zdrój M2?

Klasyfikacja generalna PP m4

PP Boguszów Gorce M3?

Mistrzostwa Polski MTB Gdynia M2??

PP Głuchołazy M 2?

Bike Maraton Karpacz m1?

Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski m17

Mistrzostwa Polski MTB XCE Sławno m7

Bike Maraton Obiszów M3?

Mistrzostwa Polski MTB XCO Mrągowo M7

Mistrzostwa Polski MTB XCO Mrągowo sztafety 10 miejsce

Bike Maraton Szklarska Poręba M2??

BA generalka m2??

BA etap4 m2?

BA etap 3 m3?

BA etap 2 m2?

BA etap 1 m2?

Solid MTB Przyłęk M3?

Puchar Czech Bedrichov UCI C1 m11

PP Lublin M2?

BM Jelenia Góra m2 ?

PP Jelenia Góra m10

Puchar Świata NMNM Czechy m41

Pieczyska M2?

Pieczyska Malik M2?

Puchar Czech m12

PP Wałbrzych m7

PP Żukowo m6

BM Zdzieszowice m3 ? Classic K1

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Spóle M2??

Puchar Słowacji Turcianskie Teplice MTB XCO UCI C1 m8

1 PP MTB XCO Białystok m-6

Solid mMT Krzywiń M3?

Wodzisław Śląski XC M3?

2018r 6 PP 13 licencja razem 34

IX Maraton Niepodległościowy Wieruszów m3 ?

Łagiewniki Mistrzostwa Województwa Lodzkiego w MTB m2?

Klasyfikacja Generalna BM m2?

Bike Maraton Sobótka m3?

Klasyfikacja PP m?

PP Boguszów Gorce m 5

Bike Maraton Jelenia Góra m3?

PP mtb xco Jelenia Gòra m6

PSzS Rabka Zdrój Klasyfika Generalna

m3?

PSzS Rabka Zdrój m3?

Lubawka m3?

Bike Maraton Wałbrzych m3?

PP MTB XCO GŁUCHOŁAZY m3?

Jaworzyna Śląska m2?

Bike  Maraton  Wisła m2?

OOM WISLA m 5

MMM Pieczyska m1?

Bike  Maraton Obiszow m1?

MP Mrągowo M 6

Bike Maraton -Szklarska Poręba – MINI  ULTRA  m.2?

Bike Adventure – 4 etapy  FUN miejsce 2?

Brzeziny MWL MTB Mini m-2?

PSzS Tuchów -m3?

PP EOOM WAŁBRZYCH m7

Polkowice Mini -m.1?

PSzS EOOM -SPYTKOWICE -m.3?
Bike Maraton – Zdzieszowice – MINI m.7
PSzS – Chochołów m2?
Bike Maraton – Polanica Zdr. – MINI m.3?
PP EOOM -LUBLIN m1?
15.04.18- Białystok PP EOOM    m2?

08.04.18    -Tarnogóra EOOM      m8

17.03.2018 – Rusiec  m1?

 2017r.

Maraton Niepodległościowy Wieruszów 11.11.2017 m2

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w MTB 05.11.2017 Łagiewniki m1

Bike Maraton 2017 – Świeradów-Zdrój – m.2   OPEN – m.2 / Klasyfikacja Generalna – m.3

VI Ogólnopolski Wyścig CykloOpawy XC  PP MTB XCO – Głuchołazy – m.5

Bike Maraton 2017 – Kielce – m.3 – OPEN – m.3

Górale Na Start  PP MTB XCO – Boguszów Gorce – m.5

Bike Maraton 2017 – Wałbrzych – m.3

Puchar Burmistrza Rabki Zdrój – MMM – m.4

XIII Grand Prix MTB Solidarności – Jaworzyna Śląska -m.2

Bike Maraton 2017 – Obiszów – m.3

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży MTB XCO – m.10

Mistrzostwa Polski MTB XCO Warszawa – m.5

Bike Maraton 2017 – Szklarska Poręba – m.4

BIKE ADVENTURE – FUN  m.2

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego W Maratonie MTB Brzeziny – m.1 MISTRZYNI

VI Puchar Burmistrza Białej w Kolarstwie Górskim PP MTB XCO – m.10

Bike Maraton 2017 – Jelenia Góra – m.1

Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race XCO – m.9

Puchar Szlaku Solnego Spytkowice EOOM m.5

Bike Maraton 2017 – Wisła – M.2 OPEN  m.3

Puchar Polski MTBXCO Wałbrzych EOOM – m.11

Puchar Polski MTBXCO Lublin – m.8

Bike Maraton -Zdzieszowice- MINI   m.1 OPEN 1

Puchar Polski MTBXCO Białystok – m.7

Puchar Polski MTBXCO Białystok wyścig par – m.6

2016r 

VII NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2016 – m.1

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików MTB – m.3

Bike Maraton Świeradów Zdrój – FINAŁ – Mini  m.2/10

Bike Maraton Ludwikowice Kłodzkie – Mini  m.3/11

Bike Maraton Jelenia Góra – Mini  m.3/17

Jelenia Góra Trophy  m.5

Puchar Polski MTB XCO – Głuchołazy  m.10

Bike Maraton Obiszów – Mini  m.2/8

Puchar Polski MTB XCO – Boguszów Gorce m.8/17

MISTRZOSTWA POLSKI MTB XCO 2016 – GIELNIÓW   m.6

Puchar Polski MTB XCO – Skomielna Biała m.7/18

II Memoriał im.Marka Malika MTB XCO Pieczyska 2016  m.1

Puchar Polski MTB XCO – Tuchów  m.7/15

MTB PFKA CUP 2016 w Dusznikach Zdrój  m.2

VI Braliński Cross Rowerowy im. Jana Lissowskiego  m.1

Bike Maraton Zdzieszowice – Mini  m.3/13

V Puchar Burmistrza Białej w Kolarstwie Górskim -PPXCO- Biała Prudnicka  m.9

Bike Maraton Polanica Zdrój – Mini  m.4/9

Puchar Polski MTB XCO – Białystok  m.4

Bike Maraton Miękinia – Mini  m.4/18

Puchar Prezydenta Zielonej Góry – MTB    m.11

XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski Ślężański Mnich – m. 15/54

2015r

VI NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2015 -miejsce 1

MMM  Głaz 2015′-miejsce 2

MTB Bike Maraton Świeradów Zdr.-Mini miejsce 2

MTB HUROM CUP XC Mroczków Duży – miejsce 1   FINAŁ  1 miejsce

G.P MTB XC Kudowy Zdroju o Puchar Burmistrza Miasta-miejsce 2

41 OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI O MEMORIAŁ HENRYKA ŁASAKA -MMM-miejsce

Mistrzostwa Polski MTB XCO  Sławno – miejsce  7/17

Puchar Polski XCO-#4 Skomielna Biała-miejsce 7

HUROM CUP XC PUCHAR ZIEMI ŁÓDZKIEJ -Zgierz miejsce 1

XXI Grand Prix MTB Solidarności-Jaworzyna Śląska  miejsce 3

MTB Bike Maraton  Jelenia Góra-Mini miejsce

MTB Bike Maraton Wisła-Mini miejsce 5

V Braliński Cross Rowerowy-miejsce 2

MTB Bike Maraton Wałbrzych-Mini 7

MTB Bike Maraton Zdzieszowice-Mini miejsce 6

MTB HUROM CUP XC  Tomaszów Maz. -miejsce 3

MTB Bike Maraton Miękinia-Mini miejsce 5

I eliminacja Mistrzostw Polski Kryterium-Dzierżoniów  miejsce 55

MTB HUROM CUP XC ŁAGIEWNIKI – KAPLICZKI -miejsce 2

HUROM CUP XC Góra Kamieńska-miejsce 2 miejsce OPEN 2

2014r

V NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB -MINI DZIECI  miejsce OPEN 15 

MTB Bike Maraton  klasyfikacja generalna Mini KM miejsce 4

MTB Bike Maraton Świeradów Zdrój-Mini 25km miejsce 5 miejsce OPEN 422

III edycja CykloOpawy XC MTB Głuchołazy- miejsce 3

IV RAJD MTB JASTRZEBI ŁASKICH- miejsce 6

MTB Bike Maraton  Polanica Zdrój- Mini 24km miejsce 3 miejsce OPEN 355

MTB Bike Maraton Myślenice – Mini 19km  miejsce 2    miejsce OPEN  208

IV Braliński Cross Rowerowy-Rocznik 2002-2001  miejsce  3

MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA GMINY I POWIATU-kat.szkoły podstawowe miejsce 2

MTB Bike Maraton Wisła-Mini 22 km miejsce 5 miejsce OPEN 332

V Polkowicki Maraton Rowerowy MTB-wyścig gimnazjum miejsce 1

MTB Bike Maraton Wałbrzych -Mini 21km miejsce 5 miejsce OPEN 54

MTB Bike Maraton Zdzieszowice-Mini 25km miejsce 4 miejsce OPEN 416

MTB Bike Maraton Miękinia-Mini 24km miejsce 5  miejsce OPEN 565

2013r

IV MARATON NIEPODLEGŁOŚCIOWY WIERUSZÓW  kat.mini  8-13 lat  8km  miejsce 15/20

KOLARSKI WYŚCIG PRZEŁAJOWY W WIELUNIU- miejsce 4/5