16-19 lipcaZmagania na trasie Mistrzostw Polski MTB można śledzić na żywo
http://mtb-xc.pl/2015/07/16/mp-mtb-2015-transmisja-na-zywo/
TSR Wieruszów wystartuje w sobotę o godz.12.00.W  kat.młodziczka Patrycja Zawierta i Magda Zawierta,w kat.młodzik Konrad Bryłka.
W niedzielę o godz.11.30 wystartuje w kat.junior Dominik Zawierta.
Trzymamy kciuki i życzymy bez awaryjnej jazdy oraz jak najlepszego wyniku .W sobotę nasi młodzicy wystartowali na trasę Mistrzostw Polski MTB w 35 stopniowym upale,nie ma przebacz jak to mówią 🙂

Wspaniale spisały się nasze młodziczki,siostry Zawiertówny uplasowały się na 7(Patrycja) i 8(Magda) miejscu wyścigu na 17 startujących zawodniczek z całej polski.Nie mniejszą niespodziankę sprawił nam Konrad Bryłka który w wyścigu młodzików zajął 18 miejsce ( 34 startujących).Brawo dzieciaki,pięknie.

Kolejnego dnia o koszulkę z orłem rywalizowali m.in.juniorzy a wśród nich nasz Dominik Zawierta.Po ciężkim wyścigu w którym to z ostatniego 43 miejsca przebijał się do przodu co nie było prostą sprawą zważywszy że 90% trasy to single,ostatecznie zakończył go na miejscu 28.
Dziękuję wszystkim naszym zawodnikom którzy wystartowali w Mistrzostwach Polski MTB,zarówno dla Was jak i dla szkółki były to pierwsze zawody tej rangi.Za rok wystawimy liczniejszą ekipę a i doświadczenia przybędzie. Dzięki.

Robert Zych