Zdzieszowice przywitały nas deszczowo. MTB po raz drugi.

W sobotę 22 kwietnia odbył drugi wyścig z cyklu Bike Maraton.Frekwencja ,pewnie ze względu na aurę, wyniosła ok.800-set startujących.

Nasi zawodnicy stawili się na starcie w komplecie. Stara gwardia i młoda krew.

Młodzież , która w pierwszej edycji nie mogła wystartować ,tym razem była głodna sukcesu. W Zdzieszowicach pokazali na co ich stać 🙂 .

Dystans Mega liczył 48 km.i 800m. przewyższeń. Tradycyjnie na tym dystansie wystartowali Jarek Maciejewski w kat.M5 zajmując 2 miejsce, oraz Mateusz Dembski w kat. M2 zajmując 23 miejsce. Po raz pierwszy na ten dystans wybrali się Wacław Żbikowski w kat. M6, zajmując 7 miejsce, oraz najmłodszy Konrad Bryłka w kat. M0 , który wywalczył sobie 3 miejsce na podium. Szacun Panowie .

Dystans Mini to 20 km do przejechania i 410m. przewyższeń do pokonania.

Dużą niespodziankę sprawia nam młoda zawodniczka,Iza Gaj,która od tego roku rozpoczęła treningi pod okiem trenera Tomasza Zawierty. Iza w swojej kat. zajęła 1 miejsce.

Patrycja pierwsza w kategorii K0,Magda miejsce trzecie. W K4 Edyta Zawierta oczywiście miejsce pierwsze, a tuż za podium Beata Sułot. Gratulacje.

Włodek Zawadzki zdążył nas już przyzwyczaić do swoich bardzo dobrych wyników,nie zawiódł i tym razem zajmując pierwsze miejsce w M5 z czasem 57min.16sek. W M6 Mietek Długaszewski na dobrym czwartym miejscu.

FOTY 

Wyniki wszystkich zawodników WKK:

Dystans MEGA

kat.M0 Konrad Bryłka m.3

kat.M2 Mateusz Dembski m.23

kat.M5 Jarosław Maciejewski m.2

kat.M6 Wacław Żbikowski m.7

Dystans MINI

kat.KM Izabela Gaj m.1

kat.K0 Patrycja Zawierta m.1 Magda Zawierta m.3

kat.K4 Edyta Zawierta m.1 Beata Sułot m.4

kat.MM Bartosz Bryłka m.22

kat.M0 Mikołaj Drobnik m.18

kat.M2 Dominik Zawierta m.11

kat.M4 Tomasz Sułot m.67

kat.M5 Zawadzki Włodzimierz m.1

kat.M6 Mieczysław Długaszewski m.4