Sztafeta XCR i wyścig o puchar prezesa PZKol

20 lipca sztafetami XCR rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim. Do wyścigu sztafet wystawiliśmy wystawiliśmy Magdę Zawiertę i Konrada Bryłkę. Pogoda tego dnia nie sprzyjała , niestety cały wyścig w deszczu i w błocie. Wystarczył mały błąd i było,,mile widziane” spotkanie z ziemią.

Na starcie byliśmy ustawieni na samym końcu mimo tego się nie poddaliśmy i po dobrym ściganiu nasza sztafeta kończy rywalizację na 3 miejscu tym samym zdobywając tytuł II wicemistrza polski juniorów młodszych ?

Sukces w piątkowej sztafecie dawał nadzieję na dobry wynik w sobotnim wyścigu O puchar prezesa PZKol .

I się zadziało !! W wyścigu juniorek młodszych Magda zdobywa trzecie miejsce,cały wyścig kontrolując swoje rywalki i prawie od początku do samego końca utrzymywała swoją świetną pozycje. Patrycja po bardzo dobrej jeździe ,cały czas na czwartej pozycji tuż za Magdą, pechowo upada na kamieniach i traci wywalczone prędzej miejsca… Ostatecznie kończy na dobrym przecież 6 miejscu.

W wyścigu juniorów młodszych Konrad Bryłka od samego startu jedzie na swoje 100%. Godne uwagi jest w tym wyścigu Konrad postanowił wypaść z jak najlepszej strony aby chociaż trochę pokazać trenerowi Tomaszowi że jego starania nie idą w błoto, do tej pory ten młody zawodnik dość pechowo kończył swoje wyścigi XC, ale w sobotę przełamał się i pokazał na co go stać. Po zaciętej walce w duecie z zawodnikiem z MSR Mrągowo-skończył ściganie na 10 pozycji. To duży sukces dla niego i wierzymy że dobry prognostyk przed Olimpiadą Młodzieży . Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników.

Duże gratulacje i podziękowania dla trenera Tomka, za przygotowanie zawodników. Praca trwa cały rok i wierzymy że może być tylko lepiej. OOM już 11 sierpnia. Trzymamy kciuki.

Zrealizowano w ramach projektu „Juniorzy i mastersi razem” współfinansowanego przez gminę Wieruszów.

Malik Development
ZRMW WĘDLINKA
AGRECOL
STAGRA TRANS
REJONOWY BANK SPÓŁDZIELCZY W LUTUTOWIE
ProKres
NATALIline Siłownia i Fitness
SKŁAD OPAŁU TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY GRZESIAK;
NODON

PFLEIDERER Wieruszów
Art-Met Wieruszów
U Adama
GABINET WETERYNARYJNY „KOWALÓWKA”
Gmina Wieruszów