Rozpoczęliśmy zgrupowanie w Szklarskiej Porębie widokami na Karkonosze. Juniorzy biorą udział w Bike Adventure .

Każdy dzień zgrupowania zaczyna się porannym rozruchem,a po śniadaniu chwila przerwy i wyjazd treningowy. Drugiego dnia zgrupki jedziemy na trasę etapu Bike Adventure , 29 km w nogach, 750m przewyższenia zrobione. Kolejny dzień i powtórka programu. Innego dnia odstawiliśmy rowery i po śniadaniu idziemy pieszo na Szrenice. Niesamowite widoki, trasa wymagająca fizycznie ale frajda przy tym niesamowita. I najmłodsi nie narzekali 🙂 .
Kolejny dzień zgrupowania . Kolejny dzień to wjzd na Jakuszyce oraz Wysoki Kamień, objechaliśmy trasy po których poruszamy się zimą na nartach.Prawie 4o km.zrobione. Przewyższenia 580m. Generalnie to co pfleidererki lubią najbardziej. Był też czas na wyjścia w miasto i basen.
Startem w Ultra Bike Maraton w Szklarskiej Porębie zakończyliśmy zgrupowanie naszej młodzieży . Efekt to 1 miejsce w klasyfikacji drużyn młodzieżowych. 6 dni intensywnych treningów/ i nie tylko/ pozwoliło młodzieży podnieść na wyższy poziom swoje umiejętności. Program zgrupowania przygotowany przez trenera Tomasz Zawierta zakładał zarówno pracę jak i wypoczynek i regenerację.Założenia wypełniliśmy w 100%. 
#pfleiderer#malikdevelopment#wędlinka#wisniewski#newelegance#prokres#grzesiak#rowerpluspl#nodon#nataliline#gminawieruszów#artmet
#serwisoponciarkowski#videux