Dziewczyny Magda i Patrycja po bardzo dobrych startach zostały powołane na zgrupowanie młodzieżowej kadry Polski??, które odbyło się w Szczyrku.Czas spędzony na treningach pod okiem trenerów przełoży się z pewnością na wyniki w przyszłych startach i doda większej motywacji. Już nie długo starty zagraniczne.
Młodzicy Bartek i Szymon byli na zgrupowaniu kadry młodzika województwa łódzkiego, które odbyło się w Sobótce i tam szlifowali formę na szosie przygotowując się do startu w Mistrzostwach Makroregionu, które odbędzie się 26 lipca w Pabianicach.

Zawitaliśmy też do Walimia
Na nowo otwartej trasie ( godnej każdej rangi) odbył się wyścig, na który zjechała się niezła ekipa zawodników z całej Polski. I nas też tam nie zabrakło.
Zmagania startowe upiększył młodzikom deszcz i zrobiło się zaraz ciekawiej? Bartek był 20 Michał 33 a Dawid 36. Dla Michała i Dawida to pierwszy start po chorobie. Był też z nami młody adept ze szkółki w Galewicach, Dawid Szczerbuk i na pierwszy start poradził sobie bardzo dobrze zajmując 6 miejsce w swojej kategorii. Piotrek zajął 16 miejsce wśród Elity a Konrad niestety nie ukończył z powodu defektu .

Pfleiderer Group
Hurtownia Wędlinka PHU Gajewski Piotr
Malik Development
Roman Wisniewski
MEBLINE.pl – nowoczesne meble
NODON
Gmina Wieruszów
New Elegance
Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie
Floor Master CŁAPA
Rowerplus.pl – Lepszy sklep rowerowy
Serwis Opon Krystian Ciarkowski
Art-Met Wieruszów
NATALIline Siłownia i Fitness
Mechanik pojazdowy TOMCIO Tomasz Trała
Lano Meble – Łóżka i materace dla dzieci

Zgrupowanie młodzików