Sobota 3 pażdziernika 2020r. godz 9⁰⁰ to start w Pucharze Świata juniorki Patrycji Zawierta w barwach??w Nove Mesto na Moravie Czechy.

Zajmuje 11 lokatę, to bardzo dobry wynik, cieszymy się niezmiernie????? Po zakończonych zawodach wraz z kadrą udają się do Austrii, gdzie w miejscowości Leogang już w czwartek odbędą się Mistrzostwa Świata MTB XCO. Będziemy trzymać kciuki .

Również w sobotę start tym razem na Bike Maratonie w Świeradowie Zdroju. Tym razem meldujemy się większą ekipą i odnosimy zwycięstwo jako drużyna co jest wynikiem oczywiście indywidualnych bardzo dobrych startów młodzieży. Drużynowo m1??

Magdalena Zawierta m1? Izabela Gaj m2? Michał Froń m2? Szymon Gaj m5 Michał Malarz m6 Bartosz Sułot m10 dystans Mega

Dawid Łysek nie ukończył z powodu kraksy lecz szybkie opatrzenie ran i regeneracja w PENSJONAT RAAD na Uroczysku wraz z Michałem i Magdą pozwoliły na start w pierwszym w tym roku wyścigu przełajowym, który odbył się w Bolesławcu. Na swój pierwszy start w sezonie przełajowym jako junior młodszy ruszyli chłopacy. Po niezbyt udanym początku i stopniowym odrabianiu strat do czołówki wyścigu Michałowi udaje się zająć m16 a Dawidowi m24 . Kolejny start to elity, gdzie w wyścigu kobiet na jeden gwizdek startują orliczki i elita. I tam jako pierwsza orliczka przyjeżdża Magdalena Zawierta i jako trzecia w elicie. To też przeskok w kategorii tym razem już nie juniorka. Ogromnie gratulujemy każdemu osiągniętych wyników. Tym bardziej na duże uznane zasługują nasi kolarze, którzy startowali dwa wyścigi w ten weekend Brawo???A to wszystko przy udziale

PfleidererRoman Wisniewskiwww.viridisfeeds.comHurtownia Wędlinka PHU Gajewski PiotrMalik DevelopmentPensjonat RAAD na Uroczyskuwww.wimakruszwica.plMEBLINE.pl – nowoczesne mebleNODONGmina WieruszówNew EleganceRejonowy Bank Spółdzielczy w LututowieFloor Master CŁAPARowerplus.pl – Lepszy sklep rowerowySerwis Opon Krystian CiarkowskiArt-Met WieruszówNATALIline Siłownia i Fitness#MechanikPojazdowyTomcioLano Meble – Łóżka i materace dla dzieci