-tekst Magdy i Patrycji

W sobotę 8 sierpnia miałyśmy okazję startować jako reprezentacja Polski na Pucharze Czech w Zadovie rangi C1. Był to dla nas ogromny zaszczyt móc reprezentować kraj w tak dobrze obstawionym wyścigu. W ten weekend można było tam spotkać wiele czołowych zawodników i zawodniczek z całego świata. A co więcej jechać w tym samym czasie wyścig ?
Trasa znajdowała się na wysokości sięgającej prawie 1100m.n.p.m co zdecydowanie obie odczuwałyśmy. Dużo naturalnych technicznych podjazdów i zjazdów to czysta kwintesencja tej rundy, przez co jazda po niej mimo zmęczenia dawała nam mnóstwo frajdy.
Godzina 13.32 start naszej kategorii i dla nas 4 rundy do przejechania. Jeśli chodzi o sam start w naszym wykonaniu to jeszcze dużo brakuje mu do perfekcji co nie zmienia faktu, że jest już lepiej niż kiedyś ? Patrycja po przejechaniu 2 rund odnajduje swój rytm i już do końca jedzie to na co ją stać i przechodzi kolejne miejsca do przodu. Ostatecznie na metę wjeżdża jako 10 juniorka.W Magdy wykonaniu ten start nie należał do tych najlepszych ,ale trzeba zauważyć błędy które się popełniło aby więcej ich nie powtarzać. Swoje zmagania kończy jako 23 zawodniczka.

Pfleiderer Group
Hurtownia Wędlinka PHU Gajewski Piotr
Malik Development
Roman Wisniewski
MEBLINE.pl – nowoczesne meble
NODON
Gmina Wieruszów
New Elegance
Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie
Floor Master CŁAPA
Rowerplus.pl – Lepszy sklep rowerowy
Serwis Opon Krystian Ciarkowski
Art-Met Wieruszów
NATALIline Siłownia i Fitness
Mechanik pojazdowy TOMCIO Tomasz Trała
Lano Meble – Łóżka i materace dla dzieci

Magda Zawierta