Od środy nasi kolarze mieli możliwość zapoznania i trenowania na stoku narciarskim Kotelnica w Białce Tatrzańskiej.Przez trzy dni od piątku odbywały się tam rywalizacje. Wstawili się tam najlepsi zawodnicy w kraju począwszy od kategorii żak aż po elitę.
Na początku wystawiliśmy jako klub sztafetę mieszaną młodzika w składzie Julek Paszkiewicz i Aleksandra Szukała, którym po walce do samego końca udało się wjechać na metę na 15 miejscu . W tym samym dniu
po godzinie 18 wystartował Short Track- Elita mężczyzn a w nim Stanisław Nowak , gdzie po bardzo dynamicznej szybkiej rundzie Staszek zajmuje 14 lokatę.
Sobota 10⁵⁰ /10⁵³ to start młodzików i młodziczek. Po ciężkiej lecz jeszcze nie pełnej trasie XCO jadą Aleksandra Szukała, Julek Paszkiewicz, Kamil Wyder,Filip Malik i zajmują kolejno 29, 33,41,42 miejsca .
Niedziela 12⁰⁰ to start naszego juniora
Tomasz Dębiak jadąc już pełną rundę i całą trasę z przeszkodami zajmuje dobrą 40 pozycję. Start Elity mężczyzn-16⁰⁰ a w nim jadący Stanisław Nowak, który walczy po raz drugi z rywalami o jak najlepszy wynik w formule cross country kończąc na 14 pozycji wśród najlepszych.
Trud walki i piękno przyrody możecie zobaczyć na zdjęciach.
Wyjazd sfinansowany dzięki Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi i dzięki naszym partnerom wspierającym