Za naszymi zawodnikami intensywne dni w Szklarskiej Porębie.
Zgrupowanie mające na celu podnieść umiejętności jazdy w terenie górskim jak i wzmocnić organizm do jazdy w trudnych warunkach górskich. Plan założony na czas pobytu został zrealizowany w pełni. Nie zabrakło czasu na wspólne wędrówki po górach jak i długie jazdy po szlakach rowerowych z wykorzystaniem tras maratonu. Dzięki właścicielowi Pensjonat RAAD na Uroczysku nie zabrakło ogniska integracyjnego dla wszystkich, którzy gościli w tym czasie w pensjonacie. Na koniec zgrupowania czwórka z naszych kolarzy wystartowała w zawodach Bike Adventure, cztery dni ścigania, walki z trudnym terenem jak i ze samym sobą.
Dwa dni po Górach Izerskich i Karkonoszy, ze startem i metą przy wyciągu narciarskim w Szklarskiej Porębie.
Tym razem możliwość startu w tych prestiżowych zawodach mieli Stanisław Nowak, Tomasz Dębiak, Julian Paszkiewicz, Aleksandra Szukała.
Dzielnie walczyli na każdym etapie dowożąc czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej drużynowej 👏
Po czterech etapach
Aleksandra Szukała zajmuje 3️⃣M🥉w kategorii kobiet w K1💐
Julian Paszkiewicz zajmuje 5️⃣M w kategorii M0💪
Tomasz Dębiak zajmuje 5️⃣M w kategorii M1💪
Stanisław Nowak w tym roku okazał się bezkonkurencyjny zajmując przez cztery dni 🥇🏆miejsce, jako najszybszy uczestnik tych zawodów, powiększając swoją przewagę czasową z etapu na etap. W klasyfikacji generalnej zajmuje zarówno pierwsze miejsce Open jak i w kategorii wiekowej M2🏆.
Dziękujemy zawodnikom za walkę na każdym etapie i całej ekipie za pomoc i doping podczas wyścigu.
Dziękujemy również Gmina Wieruszów i wszystkim, którzy wspierają nas w tym co robimy🚴 i chcą być z nami .
Wyjazd zrealizowany przy współpracy z Gminą Wieruszów z projektu,, Realizuj się przez sport ” jak i dzięki naszym sponsorom.