Kategoria  juniorka   K0     W klubie od 2012r.   Licencja P.Z.KOL.

2020

Mistrzostwa Polski Szczekociny CX M1 🥇

2019.     49 startów

PP MtbCX Wloszczakowice

PP Toruń M1 🥇

PP MtbCX Złotów M1 🥇

Gorzów Wielkopolski M2 🥈

PP MtbCX Gosciecin Bryksy UCI C2 M3🥉

Kędzierzyn Koźle M1 🥇

PP MtbCX Laskowice Pomorskie M1🥇

PP MtbCX Kartuzy M1 🥇

SP CX Koziegłowy M1 🥇

Szczekociny CX M1 🥇

PP MtbCX Mikołów m🥇

Cx Hucisko kl B m 🥇

PP MtbCX Białystok M2🥈

Bike Maraton generalna M1🥇

Bike Maraton Sobótka na🥇

Puchar Słowacji CX UCI C2 m14

Mistrzostwa Polski dwójki czasówka Godziesze Wielkie m6

Puchar Słowacji CX Poprad UCI C1 m11

BM Świeradów Zdrój M2🥈

Klasyfikacja generalna PP m4

PP Boguszów Gorce M3🥉

Mistrzostwa Polski MTB Gdynia M2🥈🏆

PP Głuchołazy M 2🥈

Bike Maraton Karpacz m1🥇

Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski m17

Mistrzostwa Polski MTB XCE Sławno m7

Bike Maraton Obiszów M3🥉

Mistrzostwa Polski MTB XCO Mrągowo M7

Mistrzostwa Polski MTB XCO Mrągowo sztafety 10 miejsce

Bike Maraton Szklarska Poręba M2🥈🏆

BA generalka m2🥈🏆

BA etap4 m2🥈

BA etap 3 m3🥉

BA etap 2 m2🥈

BA etap 1 m2🥈

Solid MTB Przyłęk M3🥉

Puchar Czech Bedrichov UCI C1 m11

PP Lublin M2🥈

BM Jelenia Góra m2 🥈

PP Jelenia Góra m10

Puchar Świata NMNM Czechy m41

Pieczyska M2🥈

Pieczyska Malik M2🥈

Puchar Czech m12

PP Wałbrzych m7

PP Żukowo m6

BM Zdzieszowice m3 🥉 Classic K1

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Spóle M2🥈🏆

Puchar Słowacji Turcianskie Teplice MTB XCO UCI C1 m8

1 PP MTB XCO Białystok m-6

Solid mMT Krzywiń M3🥉

Wodzisław Śląski XC M3🥉

2018r 6 PP 13 licencja razem 34

IX Maraton Niepodległościowy Wieruszów m3 🥉

Łagiewniki Mistrzostwa Województwa Lodzkiego w MTB m2🥈

Klasyfikacja Generalna BM m2🥈

Bike Maraton Sobótka m3🥉

Klasyfikacja PP m🥉

PP Boguszów Gorce m 5

Bike Maraton Jelenia Góra m3🥉

PP mtb xco Jelenia Gòra m6

PSzS Rabka Zdrój Klasyfika Generalna

m3🥉

PSzS Rabka Zdrój m3🥉

Lubawka m3🥉

Bike Maraton Wałbrzych m3🥉

PP MTB XCO GŁUCHOŁAZY m3🥉

Jaworzyna Śląska m2🥈

Bike  Maraton  Wisła m2🥈

OOM WISLA m 5

MMM Pieczyska m1🥇

Bike  Maraton Obiszow m1🥇

MP Mrągowo M 6

Bike Maraton -Szklarska Poręba – MINI  ULTRA  m.2🥈

Bike Adventure – 4 etapy  FUN miejsce 2🥈

Brzeziny MWL MTB Mini m-2🥈

PSzS Tuchów -m3🥉

PP EOOM WAŁBRZYCH m7

Polkowice Mini -m.1🥇

PSzS EOOM -SPYTKOWICE -m.3🥉
Bike Maraton – Zdzieszowice – MINI m.7
PSzS – Chochołów m2🥈
Bike Maraton – Polanica Zdr. – MINI m.3🥉
PP EOOM -LUBLIN m1🥇
15.04.18- Białystok PP EOOM    m2🥈

08.04.18    -Tarnogóra EOOM      m8

17.03.2018 – Rusiec  m1🥇

 2017r.

Maraton Niepodległościowy Wieruszów 11.11.2017 m2

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w MTB 05.11.2017 Łagiewniki m1

Bike Maraton 2017 – Świeradów-Zdrój – m.2   OPEN – m.2 / Klasyfikacja Generalna – m.3

VI Ogólnopolski Wyścig CykloOpawy XC  PP MTB XCO – Głuchołazy – m.5

Bike Maraton 2017 – Kielce – m.3 – OPEN – m.3

Górale Na Start  PP MTB XCO – Boguszów Gorce – m.5

Bike Maraton 2017 – Wałbrzych – m.3

Puchar Burmistrza Rabki Zdrój – MMM – m.4

XIII Grand Prix MTB Solidarności – Jaworzyna Śląska -m.2

Bike Maraton 2017 – Obiszów – m.3

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży MTB XCO – m.10

Mistrzostwa Polski MTB XCO Warszawa – m.5

Bike Maraton 2017 – Szklarska Poręba – m.4

BIKE ADVENTURE – FUN  m.2

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego W Maratonie MTB Brzeziny – m.1 MISTRZYNI

VI Puchar Burmistrza Białej w Kolarstwie Górskim PP MTB XCO – m.10

Bike Maraton 2017 – Jelenia Góra – m.1

Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race XCO – m.9

Puchar Szlaku Solnego Spytkowice EOOM m.5

Bike Maraton 2017 – Wisła – M.2 OPEN  m.3

Puchar Polski MTBXCO Wałbrzych EOOM – m.11

Puchar Polski MTBXCO Lublin – m.8

Bike Maraton -Zdzieszowice- MINI   m.1 OPEN 1

Puchar Polski MTBXCO Białystok – m.7

Puchar Polski MTBXCO Białystok wyścig par – m.6

2016r 

VII NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2016 – m.1

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików MTB – m.3

Bike Maraton Świeradów Zdrój – FINAŁ – Mini  m.2/10

Bike Maraton Ludwikowice Kłodzkie – Mini  m.3/11

Bike Maraton Jelenia Góra – Mini  m.3/17

Jelenia Góra Trophy  m.5

Puchar Polski MTB XCO – Głuchołazy  m.10

Bike Maraton Obiszów – Mini  m.2/8

Puchar Polski MTB XCO – Boguszów Gorce m.8/17

MISTRZOSTWA POLSKI MTB XCO 2016 – GIELNIÓW   m.6

Puchar Polski MTB XCO – Skomielna Biała m.7/18

II Memoriał im.Marka Malika MTB XCO Pieczyska 2016  m.1

Puchar Polski MTB XCO – Tuchów  m.7/15

MTB PFKA CUP 2016 w Dusznikach Zdrój  m.2

VI Braliński Cross Rowerowy im. Jana Lissowskiego  m.1

Bike Maraton Zdzieszowice – Mini  m.3/13

V Puchar Burmistrza Białej w Kolarstwie Górskim -PPXCO- Biała Prudnicka  m.9

Bike Maraton Polanica Zdrój – Mini  m.4/9

Puchar Polski MTB XCO – Białystok  m.4

Bike Maraton Miękinia – Mini  m.4/18

Puchar Prezydenta Zielonej Góry – MTB    m.11

XXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski Ślężański Mnich – m. 15/54

2015r

VI NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB WIERUSZÓW 2015 -miejsce 1

MMM  Głaz 2015′-miejsce 2

MTB Bike Maraton Świeradów Zdr.-Mini miejsce 2

MTB HUROM CUP XC Mroczków Duży – miejsce 1   FINAŁ  1 miejsce

G.P MTB XC Kudowy Zdroju o Puchar Burmistrza Miasta-miejsce 2

41 OGÓLNOPOLSKI WYŚCIG KOLARSKI O MEMORIAŁ HENRYKA ŁASAKA -MMM-miejsce

Mistrzostwa Polski MTB XCO  Sławno – miejsce  7/17

Puchar Polski XCO-#4 Skomielna Biała-miejsce 7

HUROM CUP XC PUCHAR ZIEMI ŁÓDZKIEJ -Zgierz miejsce 1

XXI Grand Prix MTB Solidarności-Jaworzyna Śląska  miejsce 3

MTB Bike Maraton  Jelenia Góra-Mini miejsce

MTB Bike Maraton Wisła-Mini miejsce 5

V Braliński Cross Rowerowy-miejsce 2

MTB Bike Maraton Wałbrzych-Mini 7

MTB Bike Maraton Zdzieszowice-Mini miejsce 6

MTB HUROM CUP XC  Tomaszów Maz. -miejsce 3

MTB Bike Maraton Miękinia-Mini miejsce 5

I eliminacja Mistrzostw Polski Kryterium-Dzierżoniów  miejsce 55

MTB HUROM CUP XC ŁAGIEWNIKI – KAPLICZKI -miejsce 2

HUROM CUP XC Góra Kamieńska-miejsce 2 miejsce OPEN 2

2014r

V NIEPODLEGŁOŚCIOWY MARATON MTB -MINI DZIECI  miejsce OPEN 15 

MTB Bike Maraton  klasyfikacja generalna Mini KM miejsce 4

MTB Bike Maraton Świeradów Zdrój-Mini 25km miejsce 5 miejsce OPEN 422

III edycja CykloOpawy XC MTB Głuchołazy- miejsce 3

IV RAJD MTB JASTRZEBI ŁASKICH- miejsce 6

MTB Bike Maraton  Polanica Zdrój- Mini 24km miejsce 3 miejsce OPEN 355

MTB Bike Maraton Myślenice – Mini 19km  miejsce 2    miejsce OPEN  208

IV Braliński Cross Rowerowy-Rocznik 2002-2001  miejsce  3

MIĘDZYSZKOLNE MISTRZOSTWA GMINY I POWIATU-kat.szkoły podstawowe miejsce 2

MTB Bike Maraton Wisła-Mini 22 km miejsce 5 miejsce OPEN 332

V Polkowicki Maraton Rowerowy MTB-wyścig gimnazjum miejsce 1

MTB Bike Maraton Wałbrzych -Mini 21km miejsce 5 miejsce OPEN 54

MTB Bike Maraton Zdzieszowice-Mini 25km miejsce 4 miejsce OPEN 416

MTB Bike Maraton Miękinia-Mini 24km miejsce 5  miejsce OPEN 565

2013r

IV MARATON NIEPODLEGŁOŚCIOWY WIERUSZÓW  kat.mini  8-13 lat  8km  miejsce 15/20

KOLARSKI WYŚCIG PRZEŁAJOWY W WIELUNIU- miejsce 4/5